Collagen Elixir

Collagen Elixir™

Greek Рус

Cildinizi içten dışa doğru besleyerek ve destekleyerek şımartın. Deniz kolajen peptitleri ve güçlü botaniklerin yenilikçi bir karışımıyla aşılanan Collagen Elixir, cildi aydınlatmaya, saç ve tırnakları güçlendirmeye yardımcı olur.†

 • İçerdiği 5 gram deniz kolajen peptidi ile cildin esnekliğini artırarak ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.†
 • Artan kolajen üretimi ile daha genç bir görünümü korur.†
 • Fotoyaşlanmanın zararlı etkilerine karşı koruyun.†
 • Mükemmel bir C vitamini, çinko ve biyotin kaynağının keyfini çıkarın.†
 • Süper gıdaların güçlü güzellik karışımı ile sağlıklı bir ışıltıya sahip olun.†
 • Yabani meyvelerin tadı ve tatlı botaniklerin ipuçlarının keyfini çıkarın.†

Isagenix, Tayvan’daki Chia Nan Üniversitesi’nden uzman beslenme ve kozmetik bilimcileri ile işbirliği yaparak, Kolajen İksir’in cilt sağlığına faydalarını klinik olarak göstermiştir. Çalışma yakın zamanda Journal of Food Science and Nutrition dergisinde yayımlandı. Download the study (English only)

Değerler & Faydalar

Tip I Deniz Kolajeni

Cilt vücudun en büyük organıdır ve en derin katmanları yoğun bir kolajen lif ağından oluşur. Vücudunuz her gün kolajen inşa eder ve onarır, ancak kolajen üretimi yaşla birlikte kademeli olarak azalır. Collagen Elixir’in deniz kolajeni karışımı, kolajen peptitleri formunda tip I kolajen sağlar. Ayrıca vücudun doğal kolajen üretimini destekleyen amino asitler bakımından da zengindir.

Tip I Kolajen cildinize, kemiklerinize, bağlarınıza ve tendonlarınıza güç verir!

İçindekiler & Beslenme

Doğal Kaynaklı

Norveç balıkçılık endüstrisinin uygulamalarını takip ederek okyanusu korumaya özen gösteriyoruz. Collagen Elixir, Atlantik ve İskandinav bölgelerinin soğuk sularından sürdürülebilir şekilde elde edilen hidrolize balık kolajeni ile üretilmiştir. Marine Stewardship Council sertifikalı kolajen kullanarak, deniz kaynaklarının korunmasını sağlamaya ve aşırı avlanmayı ortadan kaldırmak için çalışmaya yardımcı oluyoruz.

Doğayı Güzel Tutmak

Kolajenimiz, dünyamızın su yollarındaki plastiği ortadan kaldırma ve okyanus vahşi yaşamının korunmasına yardımcı olma vizyonuna sahip bir ortakla karbon-nötr bir tesiste üretilmektedir.

İçinde Ne Var?

 • 5 gram Deniz Kolajen Peptitleri. Yabani olarak avlanan İskandinav morina, mezgit ve pollock balığından elde edilen kolajen peptidleri doğal kolajen üretimini uyarır.†
 • Biyotin. Saç ve tırnaklarınız için harika bir destek yaşayın.†
 • C Vitamini ve Çinko. Bu hayati besinler değerli hücrelerin korunmasına ve kolajen sentezinin desteklenmesine yardımcı olur.†
 • Antik Güzellik Karışımı. Bitkisel besin açısından zengin goji ve aserola meyveleri, nemlendirici aloe vera ve yatıştırıcı papatyadan oluşan bir süper gıda karışımı.
 • 0 gram İlave Şeker. Doğanın tatlılığı yabani meyveler ve bir miktar botanik ile aşılanmıştır.

Kanıtlanmış Sonuçlar. Klinik Çalışmalar.

Isagenix, uzman beslenme ve kozmetik bilimcileri ile işbirliği yaparak, Kolajen İksir’in cilt sağlığına faydalarını klinik olarak göstermiştir. İşte sonuçların bir özeti.**

Genel olarak katılımcılar şunları deneyimlemiştir

 • 100 kolajen seviyelerinde artış yaşadı
 • 70’i ince çizgi ve kırışıklıklarda ölçülebilir bir azalma gördü

Dört hafta sonra iyileşmeler bildirilmiştir:

 • Cilt elastikiyetinde artış
 • Artan kolajen yoğunluğu
 • Geliştirilmiş cilt tonu
 • Artan cilt nemi
 • UV cilt lekelerini önemli ölçüde azalttı
 • Hiperpigmentasyonda önemli ölçüde azalma

** Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. İstatistikler, dört hafta boyunca günde bir porsiyon Collagen Elixir™ veya plasebo tüketen katılımcılarla yapılan üçüncü taraf çift kör, plasebo kontrollü klinik çalışmaya dayanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular (FAQ)

Hidrolize kolajen ve kolajen peptitler arasında bir fark var mıdır?

Cevap
Aralarında hiçbir fark yoktur. Hidrolize kolajen ve kolajen peptitler aynı içeriğin iki adıdır. Hidrolize kolajen parçalanarak kolajen peptitlerine dönüştürülmüştür. Kolajen doğal olarak vücudun sindirmesi zor olan uzun bükülmüş lifler şeklinde oluşur. Kolajen peptidler, sindirimi zor kolajen liflerini bir hidroliz reaksiyonunda küçük parçalara ayıran özel enzimler tarafından oluşturulur. Bu kısa kolajen parçaları veya peptitler hızla emilir ve vücudun yeni kolajen yapımında kullanması kolaydır.

Tip I kolajenin faydaları nelerdir?

Cevap
Type I collagen is the building block of our skin’s structure, making up around 80% of our skin’s dermal layer. Our bodies produce collagen naturally, but its production begins to decrease as we age. Collagen supplementation is beneficial for maintaining healthy and hydrated skin. Marine collagen is composed mostly of type I collagen and is rich in unique, specialized amino acids that have targeted benefits for skin health and support the body’s natural production of collagen.

Hamileysem veya emziriyorsam Collagen Elixir alabilir miyim?

Cevap
Collagen Elixir, hamile veya emziren kadınlar için uygun olabilecek gıda bazlı bileşenler içerse de, herhangi bir diyet takviyesi kullanmadan önce doktorunuza danışmanız her zaman en iyisidir.

Bir kişi hangi yaşta Kolajen İksiri tüketmeye başlayabilir?

Cevap
Collagen Elixir 16 yaş ve üzeri kişiler için uygundur.

Balığa alerjim varsa Collagen Elixir alabilir miyim?

Cevap
Hayır, Collagen Elixir balık alerjisi olan bireyler için uygun değildir.

Isagenix hidrolize kolajen peptitlerin saflığını nasıl garanti ediyor?

Cevap
Collagen Elixir’deki hidrolize kolajen peptitler, ton balığı ve kılıç balığı gibi besin zincirinin en üstündeki balıklara kıyasla genellikle daha düşük cıva içeren İskandinav, soğuk su morina balığı, pollock ve mezgit balığından elde edilir. Kolajen hidrolize kolajen peptitlerine saflaştırıldıktan sonra, hammadde saflık, kalite ve güvenliği sağlamak için cıva ve ağır metaller açısından test edilir. Ham madde testine ek olarak, Isagenix her bitmiş Kolajen İksir partisini cıva ve ağır metalleri de içeren üçüncü taraf bağımsız testlere gönderir. Isagenix taviz vermeme taahhüdünü sıkı bir şekilde uygular ve tüm ürünlerin saflığına, güvenliğine ve etkinliğine öncelik verir.

Ek Bilgiler

Collagen Elixir™ sipariş etmek istiyorum?

Lütfen bizimle iletişime geçin:

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

error: Content is protected !!